“Кремінь” припиняє боротьбу у Кубку України

22 серпня у Кременчуку на стадіоні “Кремінь-Арена” ім. О. М.Бабаєва місцевий “Кремінь” приймав “Зірку з Кропивницького. Про це повідомляє прес-служба кременчуцького клубу.

“Кремінь” відкрив рахунок у матчі, що вселило певний оптимізм у серця чисельних уболівальників на трибунах стадіону. Після повторної подачі кутового з лівого флангу воротар гостей і захисники відбилися після удару Курелєху, але Вовкодав встиг на добивання – 1: 0.

Лише на початку другого тайму “Зірці” вдалося відігратися і вирівняти рахунок. Через 10 хвилин гості забили ще один м’яч у ворота кременчужан. Рахунок 1:2 на користь “Зірки”.

“Кремінь” припиняє боротьбу у Кубку України.

Нагадаємо, як раніше повідомляло ОКІА “Новини Полтавщини” “Гірник-Спорт” на виїзді поступився вінницькій “Ниві”.