Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчуцька дитяча міська лікарня отримає сучасний рентген-апарат

Питання щодо необхідності  придбання такого медичного обладнання для закладу охорони здоров’я,  лікують маленьких жителів Кременчука, було піднято під час засідання сесії міської ради депутатом Олександром Кальченком.
 
Його вартість становить більше 3 млн грн. Сучасний рентген-апарт дозволить оперативно визначитися з діагнозом і призначати маленьким пацієнтам потрібне лікування. Запит було підтримано депутатським корпусом більшістю голосів, повідомляють у міській раді.
Міський голова Віталій Малецький наголосив, що ці видатки обов’язково будуть передбачені під час формування міського бюджету Кременчука на наступний рік, адже мова йде про здоров’я маленьких жителів Кременчук.
В останні роки у Кременчуці продовжують капітально ремонтувати відділення міських лікарень. Особлива увага приділяється  материнству та дитинству, зокрема, міській дитячій лікарні. Капітальні ремонти в цьому лікувальному закладі із моменту введення його в експлуатацію, а це було в  1978-1979 роках,  не проводилися. Минулого року за кошти міського бюджету в міській дитячій лікарні  було капітально відремонтоване приймальне відділення та операційний блок, цього року  виконано капітальний ремонт хірургічного відділення.