Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“КрАЗ” представив новий військовий автомобіль

Рефрижератор на базі шасі КрАЗ-5401Н2 (4х2) призначений для підвезення свіжих, охолоджених і заморожених продуктів для потреб підрозділів продовольчого забезпечення Збройних Сил України.

Про це повідомляє сайт підприємства.

“Забезпечує короткострокове зберігання і транспортування продуктів при температурі в діапазоні від -20 ° С до -10 ° С в першому відділенні і від -5 ° С до + 5 ° С – у другому. Процес охолодження і зберігання продуктів автоматизований.
В кабіні передбачено все для забезпечення комфортних умов водієві і старшому машини в діапазоні температур навколишнього повітря від мінус 45 ° С до плюс 50 ° С. Для цього встановлені системи вентиляції та обігріву кабіни, є автономний обігрівач”, – йдеться у повідомленні.

За словами автобудівників, ізотермічний кузов-фургон має два відділення зі знімною перегородкою. Перше відділення призначене для зберігання і транспортування охолоджених і заморожених продуктів, друге – свіжих продуктів. Автомобіль відповідає всім вимогам, що пред’являються тилом ЗС України до даної техніки.