Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

«Кращі товари Полтавщини» та «Кращий підприємець Полтавщини 2018»: у Полтаві нагородили кращих товаровиробників області (ФОТО, ВІДЕО)

Учора у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського нагородили переможців обласного конкурсу «Кращі товари Полтавщини», а також відбулися урочистості до Дня підприємця.

Відзнаку «Кращий підприємець Полтавщини 2018» отримали: ФОП Венгровський – Торгова Марка «Тахтаулівські ковбаси», ПП «Білоцерківська агропромислова група», ТОВ «Агрофірма «Маяк» , ТОВ «АГРІС», ПАТ «Кременчуцький міськмолокозавод» (Торгової марки «Данон»), ТОВ «Оржицький молокозавод» (ТМ «Зарог»), ФОП Губенко іні-пекарня Торгової Марки «Хорс»), ТОВ «ДиканькаМлин», ТОВ «Інверт», ТОВ «Кварк», ФОП Краснікова, ТОВ «Кременчуцька овочева фабрика», ПАТ «Кобеляцький завод продтоварів «Мрія», ТОВ «Торговий дім «Снекторггруп», ФОП Червонкова, ПП «Хорольська механізована пекарня», ТОВ «Фірма Діамант ЛТД».

Нагородили і переможців конкурсу «Кращі товари Полтавщини», який провели за ініціативи голови Полтавської ОДА Валерія Головка, з метою широкої популяризації місцевих виробників. Головна мета – щоб жителі Полтавської області та всієї України знали, що товари, які вироблені на Полтавщині – якісні, корисні та кращі за аналоги. Протягом липня представники малого та середнього підприємництва області мали змогу безкоштовно подати заявку на участь у конкурсі та представити перед журі свою продукцію. Понад 50 підприємств Полтавщини подали свої заявки на участь.

Окрема категорія учасників – майстри народний промислів, які своїми витворами мистецтва зміцнюють та зберігають національне надбання, поширюють традиції Полтавщини та примножують її історичну скарбницю. Конкурсне журі не змогло визначити кращий, адже всі витвори мистецтва різні за жанром, займають свою персональну нішу та абсолютно безцінні.

За результатами проведених досліджень та експертних оцінок, підприємства-учасники, ввійшли до двомовного каталогу «Кращі товаровиробники Полтавщини».

Враховуючи широкий асортимент видів продуктів харчування, які виробляються на Полтавщині, кращих товаровиробників було обрано в окремих товарних групах відповідно до першості в онлайн голосуванні споживачів та рейтинговому оцінюванні експертів. Саме ці товаровиробники відсьогодні мають змогу використовувати знак „Кращий товар Полтавщини” на маркуванні продукції, в свої рекламних та інформаційних матеріалах.

Почесним кубком переможця конкурсу нагородили: Товариство з обмеженою відповідальністю «Фірма «Заря», Приватне акціонерне товариство «Кременчук м’ясо» (Торгова марка Фарро»), Товариство з обмеженою відповідальністю «Полтавахліб-3», Товариство з обмеженою відповідальністю «Полтавський хлібопекарський комплекс» (Торгова марка «Кулиничі»), Товариство з обмеженою відповідальністю «Лубенський молочний завод» (Торгова марка «Гармонія»), Приватне підприємство «Виробничо Торгівельна Компанія «Лукас», Приватне Підприємство «Агроекологія», Приватне Акціонерне Товариство «Миргородський завод мінеральних вод».

– Вдячний цим виробникам: вони не лише постачають високоякісну і смачну продукцію, а й допомагають обласному бюджету. Переможці конкурсу відтепер зможуть використовувати знак «Кращі товари Полтавщини» на своїх товарах у якості реклами. Це, думаю, стане додатковим стимулом для підприємців, які результатами своєї праці створюють імідж Полтавської області в Україні.

Також нагородили 16 підприємств області у номінації «Кращий підприємець Полтавщини 2018». Це виробники продовольчих і непродовольчих товарів, а також виробів народного промислу. Працюйте й далі так, як працюєте: самовіддано, чесно, і для споживача!

Надзвичайно пишаюся нашими підприємцями, адже сьогодні їм доводиться працювати в непростих умовах, коли на території нашої держави йдуть воєнні дії. На цих виробниках лежить велика відповідальність, і вони з нею справляються.

Успіхів вам, підприємці Полтавщини, – наголосив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Нагороди переможцям вручили директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Інна Іщенко, виконувач обов’язків генерального директора державного підприємства „Полтавський регіональний науково-технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації” Андрій Горбань, начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Геннадій Пікуль, Президент Полтавської торгово-промислової палати Володимир Олійник.