Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Користувачі Facebook зможуть встановлювати ліміт на відвідування соцмережі

У Facebook та Instagram представили інструменти, які дозволять перевіряти час, проведений в соціальних мережах.

Про це пише Економічна правда з посиланням на BBC.

Тепер користувачі зможуть встановлювати персональний ліміт на відвідування соціальних мереж. Також можна буде відключити повідомлення від обох мереж.

Деякі експерти вважають такі кроки правильними, але недостатніми. Грант Бланк з Оксфордського інституту інтернету сумнівається в тому, що такі заходи можуть змінити те, як люди користуються соціальними мережами. Він називає їх способом балансу між бажанням користувачів проводити багато часу в соціальних мережах і необхідністю нести відповідальність за тих, кому постійні повідомлення набридають.

У грудні 2017 року адміністрація Facebook в блозі застерегла користувачів від надмірного користування соцмережами.

Негативним наслідкам присвятили кілька наукових експериментів.

В ході першого студенти Мічиганського університету протягом 10 хвилин гортали стрічку Facebook. В кінці дня їх настрій був гіршим, ніж у тих, хто постив публікації і спілкувався в Messenger з друзями.

Подібний експеримент поставили в Єльському університеті і Каліфорнійському університеті Сан-Дієго. Виявляється, у користувачів, які клацають і лайкають частіше, ніж інші, стан психічного здоров’я гірший, в порівнянні з середніми показниками.

Співзасновник компанії The Goat Agency Гаррі Хьюго зізнався, що коли був підлітком, проводив в Twitter по 15-16 годин на день.

“Сьогодні це звучить, як щось нездорове”, – резюмує він. І додає, що підліткам важливо обмежувати перебування в соцмережах.