Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Концепція інтегрованого розвитку Полтави 2030: презентація, обговорення та доопрацювання

Якою Полтава хоче бути? Як цього досягти? Що саме треба зробити? Під таким гаслом 6 та 7 серпня відбулася виїзна консультаційна сесія з обговорення робочої версії Концепції інтегрованого розвитку Полтави 2030. У заході взяли участь керівники та провідні спеціалісти управлінь міськвиконкому.

Про це повідомляє Полтавська міська рада.

Директор Комунальної організації «Інститут розвитку міста» Юрій Левченко та керівник проектного офісу Ірина Брижань розповіли про цілі та завдання заходу:

“На сьогоднішній день Концепція інтегрованого розвитку міста майже розроблена до кінця, але це чорновий варіант. Тому, перш ніж ми подамо її на затвердження на сесію міської ради, ми хочемо почути ваші думки та відгуки про проекти, які вже напрацьовані нашими експертами”.

Цій консультаційній сесії передували презентації кожної із 6-ти напрямків Концепції, яку в цілому презентувала всім присутнім 7 серпня консультант проекту Наталія Денисенко.

“Керуючись результатами аналітичної роботи фахівців, пропозицій жителів міста, було визначено ключові інтегруючі сфери, що потребують першочергової трансформації та розвитку. Серед яких – диверсифікація економіки, посилення статусу Полтави як регіонального центру, розвиток туризму та культури, житлова інфраструктура, поліпшення мобільності, довкілля та розвиток зелених зон, – зазначила Наталія Денисенко. – Всі ці сфери перекликаються між собою. У рамках кожної з них визначені цілі розвитку та обираються ключові проекти, реалізація яких дозволить місту зробити впевнений крок у майбутнє та досягти поставлених цілей”.

Після презентації Концепції учасникам зібрання було запропоновано взяти участь у обговоренні, надати пропозиції, зауваження та рекомендації, які будуть враховані у фінальній версії цього стратегічного документу для подальшого затвердження на сесії Полтавської міської ради.