Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

«Інститут «Республіка» провів Акцію до Дня Незалежності України у Полтаві

22 серпня представники ВГО «Інститут «Республіка» провели Акцію приурочену до Дня Незалежності України у Полтаві.

Метою даного заходу було отримати думки громадян, що для них представляє незалежність, а також дізнатися ставлення до цього дня та додатково нагадати про цю важливу подію для країни.

Із отриманої інформації можна припустити, що для громадськості, незалежність ототожнюється в першу чергу із поняттям свобода, але не менш важливими є сім’я та справедливість. Також необхідно відмітити, що за «право слова» переважно віддавали перевагу жінки, що також може наштовхнути на певні роздуми. Представниці прекрасного полу не оминули увагу й «матеріальне благо».

Отже, для містян Полтави бути незалежним – це бути вільним, мати сім’ю, не боятися говорити та бути захищеним справедливістю. Тепер будемо чекати на наступні результати з інших міст України.

Акція проходить у 28 містах в межах проекту “Активна Громада: право вибору”, що впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).