Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Гравець “Ворскли” пригрозив розповісти на телебаченні правду про борги команди

В’ячеслав Шарпар запевняє, що терпіння у гравців клубу завершується.

Проблеми з боргами “Ворскли” перед власними гравцями тягнуться ще з минулого року, однак до її вирішення ще далеко.

Більше про це футболіст розповів журналістам “Обозревателя”.

“За цей час багато всього було, і поки не хочеться про все говорити … Ми всі, як і раніше, чекаємо та сподіваємося, що ситуація виправиться. У минулому сезоні мене багато хто запитував про це, також Алла Бублій запрошувала до себе на програму (“Моя гра з Аллою Бублій” на “Футболі”, де практикують великі і відверті інтерв’ю. – прим. автора) … Але тоді я відмовився, адже це було вже в кінці чемпіонату, ми боролися за бронзу, і не було бажання на фініші ламати це все. Дуже хотілося, незважаючи ні на що, порадувати уболівальників виходом в єврокубки та матчами Ліги Європи з хорошими командами. Однак час іде, і якщо так і далі триватиме, то доведеться прийняти запрошення Алли і багато чого прояснити. Тому що так далі не може продовжуватися”, – заявив гравець.

 

Шарпар В’ячеслав Володимирович (2 червня 1987, Зеленодольськ) — український футболіст, півзахисник полтавської «Ворскли».

В’ячеслав народився 2 червня 1987 року в місті Зеленодольську, Дніпропетровської області.

Шарпар почав займатися футболом у рідному місті, в місцевій ДЮСШ. Після цього виступав у дитячо-юнацькій футбольній лізі України за запорізькі «Торпедо-Космос» та «Торпедо».