Полтавщина Суспільство

ХК «Кременчук» у переддень Дня Незалежності зіграє з «Крижаними Вовками»

23 серпня о 16:00 ХК «Кременчук» проведе свій другий контрольний матч в ході підготовки до сезону-2018/19.

Суперником кременчуцьких хокеїстів на київській ЛА Шалетт будуть столичні «Крижані Вовки». Вхід на гру — вільний.

Про це повідомляє сайт “Кременчука”.

Минулорічний суперник «горожан» в УХЛ «Вовки» (Бровари) в новому сезоні поміняв прописку та назву на «Крижані Вовки» (Київ).

11 вересня 2018 року в минулому чемпіонаті УХЛ команди видали один з найбільш пам’ятних матчі сезону, коли підопічні Олександра Савицького зробили суперкамбек – відігралися в третьому періоді за 15 хвилин з рахунку 1:6 і перемогли 7:6 (дивіться відео внизу).

Минулий сезон став дебютним в історії ХК «Вовки». Команда посіла шосте місце в регулярному чемпіонаті УХЛ, а в чвертьфіналі плей-оф двічі поступилася ХК «Кременчук» (1: 5 і 3: 5). У регулярному чемпіонаті УХЛ-2017/18 кременчужани також виграли всі шість матчів у «вовків»: 7:1, 9:5, 7:6, 5:1, 7:0, 7:3, 9:1 і 6:4.