Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Google визнала, що відстежує місце розташування користувачів, навіть якщо ця функція відключена

Компанія Google визнала, що певне програмне забезпечення  відстежує розташування користувача, навіть якщо відповідна функція відключена. Про це повідомляє AIN.UA з посиланням на Assosiated Press.

На сторінці підтримки представники компанії зазначили, що настройка «Історія місцезнаходжень» не впливає на інші локаційні сервіси на пристрої. Раніше на цій же сторінці зазначалося, що при відключенні налаштування дані про пересування користувача не будуть зберігатися.

Google провела роз’яснення після розслідування журналістів Assosiated Press. Агентство з’ясувало, що компанія збирає дані про місцезнаходження користувачів навіть при відключеному налаштуванні «Історія місцезнаходжень». Справа в тому, що в Android-пристроях є функція «Історія додатків і веб-пошуку» – через неї також записується пересування користувачів.

Таким чином, Google запам’ятовує розташування користувача, коли він, наприклад, відкриває Google Maps. Автоматичні щоденні оновлення погоди на Android-смартфонах також вказують, де знаходиться власник. І таких прикладів є ще кілька.