Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Фото з пальмою та в басейні: Олег Винник поділився яскравими знімками з відпочинку

В останній день липня Олег Винник відсвяткував своє 45-річчя. День народження він відсвяткував у сонячній Домінікані, звідки поділився яскравими знімками.

Популярний співак Олег Винник став феноменом українського шоу-бізнесу. Стрімка кар’єра вокаліста приголомшує, а кількість його прихильниць щороку зростає. Відтак день народження українського секс-символа розбурхав мережу, повідомляє 24 канал.

Тисячі прихильниць Олега Винника привітали артиста з 45-річчям, а друзі та рідні традиційно зробили йому сюрприз – відправили на відпочинок в Домініканську республіку. Тому, ніжачись на пляжі та біля басейну, Олег Винник приймав вітання з України.

Співак записав для прихильників спеціальне відео, яке розмістив у своєму блозі. Олег Винник зворушливо подякував всім за теплі слова і взаємно побажав, щоб усі люди зустрічали своє свято, як він. 

Хочу подякувати вам за щирі слова привітання в мій день народження, за те, що ви прикрасили моє свято своїми теплими побажаннями. Будьте і ви кохані, щасливі, бережіть один одного, – написав Олег Винник.