Динамо обіграло Славію у повторному матчі Ліги чемпіонів

У вівторок на НСК «Олімпійський» відбувся повторний матч третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів Динамо – Славія.

Господарі впевнено перемогли 2:0 та пройшли до раунду плей-оф, де зустрінуться із нідерладським «Аяксом», повідомляють в ФК “Динамо”.

Гра розпочалася із дальнього удару Гармаша, який воротар гостей перевів на кутовий, та доволі гострих контратак суперника, які, щоправда, реальними загрозами володінням Бойка не завершувалися. А вже на 11-й хвилині кияни підтвердили серйозність своїх намірів щодо виходу до наступного етапу Ліги чемпіонів та повели у рахунку: Циганков навісив зі штрафного, й Вербич, відірвавшись від захисників, переправив м’яча у ворота, забивши втретє в останніх трьох матчах.

Надалі команди обмінювалися небезпечними моментами, загрожуючи воротам одна одної, проте, навряд чи, ці можливості можна назвати реальними шансами, щоб відзначитися. У виконанні динамівців варто відзначити удар Вербича у дотик та вихід до воріт Бєсєсдіна, а у «Славії» – удари Сікори, який головою замикав навіс до штрафного майданчика, Стоха та Хушбауера здалеку. Незадовго до кінця тайму «Славія» була близька до того, аби зрівняти рахунок, і навіть відправила м’яч у сітку воріт Бойка, але суддя, хоч і з запізненням, але зафіксував положення поза грою та гол не зафіксував. Згодом ситуацію міг виправити Змргал, але після його удару метрів з 30-ти м’яч пролетів над «дев’яткою».

Після перерви чехи активізувалися та докладали максимальних зусиль, щоб забити та хоча б перевести гру у додатковий час. Але, ні захисники киян, ні Денис Бойко, який вдало грав на виходах, не давали гостям такої можливості. Мабуть, найреальнішу нагоду втратив Соучек, який відверто «вибачив» «Динамо»: після прострілу з лівого флангу він пробивав із метру, але якимось дивом не влучив у ворота.

А ось господарі своїм моментом скористалися сповна: Циганков блискучим пасом вивів до воріт Бєсєдіна, й Артем переграв воротаря у ближньому бою, знявши усі питання про переможця. У час, що залишився до фінального свистка, непогані нагоди були у Гармаша, Циганкова та Бєсєдіна, але їм трохи не вистачило влучності, тож рахунок на табло більше не мінявся.