Чемпіонат Полтави з футболу: “Зоря-Ворскла” в оновленому складі перемогла “Атлетик” – Новини Полтавщини

1 серпня у Полтаві на стадіоні “Динамо” відбувся матч 12-го туру Чемпіонату міста з футболу серед аматорів. Між собою зійшлися команди “Зоря-Ворскла” та “Атлетик”, повідомляє “Полтавщина Спорт“.

Атлети наразі безнадійні аутсайдери, в то час як ветерани традиційно борються за чемпіонство. Втім у цьому турі один аутсайдер вже відібрав очки у лідера. Та й зустріч цих команд у першому колі, хоч і закінчилася перемогою фаворитів, але мінімальною і вистражданою. Цього ж разу перемогу можна назвати спонтанною.

У першому таймі команди обмінювалися ударами, але їх важко було назвати небезпечними. “Зоря-Ворскла” традиційно більше володіла м’ячем, але забити змогла лише на останній хвилині першого тайму. Захисники “Атлетика” “заснули” у своєму штрафному майданчику після вкидання аута від “Зорі” і Євген Домненко, підібравши м’яч спокійно відкрив рахунок — 1:0.

У другому таймі “Атлетик” почав діяти агресивніше. Очевидно команда Олексія Луценка прагнула відігратися. На 57-й хвилині небезпечно вривався у штрафний майданчик “Зорі” Роман Рябенко, проте його удар заблокував захисник. На 61-й хвилині після швидкої контратаки атлетів з гострого кута пробивав Максим Безсонов. Його удар відбив воротар. Втім “Зоря-Ворскла” забила і другий гол. На 89-й хвилині, коли на стадіоні “Динамо” буди вже сутінки, а ліхтарі ніхто і не думав вмикати, Владислав Видря зважився на дальній удар і він залетів — 2:0.

“Зоря-Ворскла” — “Атлетик” 2:0