Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Чемпіонат Полтави з футболу: “Леваді” загрожує зняття зі змагань

Сьогодні о 19:00 на стадіоні “Динамо” мав відбутися матч тринадцятого туру Чемпіонату Полтави з футболу серед аматорів “Андріївка Сан Сіті” — “Левада”. Проте ця гра не відбудеться, повідомляє “Полтавщина Спорт“.

Річ у тім, що як і минулої середи більшість футболістів “Левади” грають у півфіналі Кубка Полтавської області у складі “Колоса” з Лазірок. У минулому турі керівництво “Левади” просило про перенесення поєдинку, але суперник відмовився від переносу. Цього разу, за словами президента “Левади” Сергія Григор’єва, переносу завадила федерація.

“Це якийсь абсурд, — говорить Григор’єв. — Тренер “Сан Сіті” Максим Плужник погодився перенести матч. Федерація в особі Олексія Бортника визначила дату — 10 серпня. Проте цей день був незручним вже для “Сан Сіті”. Максим сказав, що згоден зіграти пізніше, але цієї п’ятниці він просто не збере людей. Федерація сказала — ні. Де тут логіка? Ми робимо футбол, а вони вставляють нам палиці в колеса”.

Прокоментував Сергій Григор’єв і заявку “Левади”, де в принципі достатньо людей для того щоб зібрати команду.

“Там в заявці є і я, і тренери і навіть деякі співзасновники. Хтось працює, хтось на морі, хтось просто вже не в стані грати. В мене як і минулого тижня в обоймі лише п’ятеро людей”, – сказав він.

Тепер, згідно з Регламентом чемпіонату, “Леваді” точно загрожує друга поспіль технічна поразка і можливо зняття зі змагань. У пункті Регламенту 3.13. сказано, що команді, яка не з’явилася на гру без поважної причини, зараховується поразка (0:5), а команді-суперниці — перемога (5:0). За повторну неявку без поважних причин команда може бути знята зі змагань.