Чемпіонат Полтавщини з футболу 2018: календар матчів вищої ліги – Новини Полтавщини
Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Чемпіонат Полтавщини з футболу 2018: календар матчів вищої ліги

18 серпня стартує другий етап Чемпіонату Полтавської області з футболу.Про це повідомляє «Полтавщина Спорт».

Боротьбу за чемпіонство розпочнуть 11 команд, які за підсумками першого етапи потрапили до першої ліги. Всі очки набрані цими командами на першому етапі анулюються тож вони розпочнуть боротьбу за трофей фактично «з нуля». У вищій лізі гратимуть:

ФК «Рокита»
«Олімпія» (Савинці)
«Легіон» (Полтава)
«Колос» (Лазірки)
«Інваспорт» (Полтава)
«Нафтохімік» (Кременчук)
ФК «Великі Кринки»
«Колос» (Великі Сорочинці)
«Фламінго» (Горішні Плавні)
ФК «Карлівка»
ФК «Кобеляки»

До вашої уваги календар матчів другого етапу
1 тур
18 серпня (субота)

«Великі Кринки» — «Легіон»
«Рокита» — «Колос» (Лазірки)
«Кобеляки» — «Карлівка»
«Олімпія» — «Колос» (Великі Сорочинці)
«Фламінго» — «Нафтохімік»

2 тур
25 серпня (субота)

«Легіон» — «Інваспорт»
«Колос» (Лазірки) — ФК «Великі Кринки»
«Карлівка» — «Рокита»
«Колос» (Великі Сорочинці) — «Кобеляки»
«Нафтохімік» — «Олімпія»

3 тур
1 вересня (субота)

«Інваспорт» — «Колос» (Лазірки)
«Великі Кринки» — «Карлівка»
«Рокита» — «Колос» (Великі Сорочинці)
«Кобеляки» — «Нафтохімік»
«Олімпія» — «Фламінго»

4 тур
8 серпня (субота)

«Карлівка» — «Інваспорт»
«Колос» (Великі Сорочинці) — «Великі Кринки»
«Нафтохімік» — «Рокита»
«Фламінго» — «Кобеляки»
«Олімпія» — «Легіон»

5 тур
15 вересня (субота)

«Інваспорт» — «Колос» (Великі Сорочинці)
«Великі Кринки» — «Нафтохімік»
«Рокита» — «Фламінго»
«Кобеляки» — «Легіон»
«Колос» (Лазірки) — «Олімпія»

6 тур
22 вересня (субота)

«Нафтохімік» — «Інваспорт»
«Легіон» — «Рокита»
«Колос» (Лазірки) — «Кобеляки»
«Карлівка» — «Олімпія»
«Колос» (Великі Сорочинці) — «Фламінго»

7 тур
29 вересня (субота)

«Інваспорт» — «Кобеляки»
«Фламінго» — «Великі Кринки»
«Олімпія» — «Рокита»
«Легіон» — «Колос» (Лазірки)
«Карлівка» — «Колос» (Великі Сорочинці)

8 тур
6 жовтня (субота)

«Інваспорт» — «Фламінго»
«Великі Кринки» — «Олімпія»
«Кобеляки» — «Рокита»
«Колос» (Лазірки) — «Карлівка»
«Нафтохімік» — «Легіон»

9 тур
13 жовтня (субота)

«Олімпія» — «Інваспорт»
«Рокита» — «Великі Кринки»
«Легіон» — «Карлівка»
«Колос» (Великі Сорочинці) — «Нафтохімік»
«Колос» (Лазірки) — «Фламінго»

10 тур
20 жовтня (субота)

«Рокита» — «Інваспорт»
«Великі Кринки» — «Кобеляки»
«Карлівка» — «Нафтохімік»
«Фламінго» — «Легіон»
«Колос» (Великі Сорочинці) — «Колос» (Лазірки)

11 тур
27 жовтня (субота)

«Інваспорт» — «Великі Кринки»
«Кобеляки» — «Олімпія»
«Фламінго» — «Карлівка»
«Нафтохімік» — «Колос» (Лазірки)
«Легіон» — «Колос» (Великі Сорочинці)

Матчі серпня починатимуться о 17:00 (юнацьких команд — о 15:00), матчі вересня і жовтня — о 15:00 (юнацьких команд о 13:00).