Ви тут:
Анонс кримінал Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

26 серпня у Полтаві проведуть ярмарок «Вікенд Кращі товари Полтавщини»

В цьому році для товаровиробників Полтавщини, за ініціативи голови облдержадміністрації Валерій Головко, було організовано обласний конкурс “Кращі товари Полтавщини”.

Мета конкурсу досить проста та зрозуміла кожному – здоров’я людини, а особливо дитини, на пряму залежить від якості того, що вона споживає.

Тому популяризація високоякісних місцевих продуктів харчування серед населення області, а в подальшому і за межами регіону та країни є основним рушієм для підтримки місцевих товаровиробників із числа малого та середнього бізнесу – як відмітила Директор нашого Департаменту Іна Іщенко на одній із нарад.

З метою широкої презентації потенціалу та асортименту якісної продукції, товаровиробники учасники конкурсу представлять свою продукцію широкому загалу під час ярмаркового заходу «Вікенд Кращі товари Полтавщини», який відбудеться 26 серпня 2018 року в Сонячному парку м. Полтава.

На гостей та жителів міста чекають яскраві фото-зони, цікаві інтерактивні програми від благодійних організацій і звичайно можливість скуштувати та підтримати місцевих товаровиробників, придбавши їх продукцію.