Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

26 серпня полтавців запрошують на ярмарковий “Weekend.Кращі товари Полтавщини”,

Ви й досі не знаєте, які торгові марки виробляються на Полтавщі? Ви прагнете споживати якісну продукцію за доступними цінами та не хочете помилися з вибором? 

Обласний конкурс #Кращі_товари_Полтавщини не залишить жодних сумнівів щодо того, продукція якого виробника поєднала в собі найголовніші характеристики: якість, поживність, цінова доступність.

Якщо Ви й досі не спланували свої вихідні, то раді запросити Вас на ярмарковий “Weekend.Кращі товари Полтавщини“, де Ви матимете змогу підтримати місцевого товаровиробника придбавши його продукцію.

Різноманітні вироби майстрів народних промислів: традиційна вишивка, в’язані іграшки, вироби з бісеру та паперової лози, витинанки та мило ручної роботи, а також смачні смаколики, пряники, зефір, джеми, запашна випічка – все це чекатиме на Вас 26 серпня (неділя) з 10:00 до 15:00 
в Сонячному парку м.Полтави.

Для дітей будуть влаштовані цікаві інтерактиви, зони настільних ігор та показ мультфільмів, а також можливість зробити фото на згадку у креативних фотозонах та у компанії ростових ляльок. Проведіть останній літній вихідних з користю для себе та своїх дітей.