Ви тут:
Оголошення Суспільство Україна 

2 серпня у Києві оголосять переможця конкурсу “Відзнака імені Сергія Нігояна”

2 серпня о 17.00, в день народження Сергія Нігояна, на Майдані Незалежності відбудеться урочисте оголошення переможця конкурсу творчих робіт «Відзнака імені Сергія Нігояна», повідомляють в Українському інституті національної пам’яті.

Життя Сергія обірвалося 22 січня 2014-го на Грушевського. Сергій мріяв про акторську кар’єру і планував втілити свою мрію, тільки-но закінчиться Майдан. Але не встиг.

В пам’ять про Сергія, для втілення його мрій в життя, ГО «Родина Героїв Небесної Сотні» започаткувала Відзнаку імені Героя Небесної Сотні Сергія Нігояна, в рамках якої щороку проводитиметься конкурс творчих робіт на його честь.

“Відзнака покликана підтримувати молодих українських митців, які, подібно Сергію, вбачають у творчості засадничі основи розвитку сучасної України, прагнуть до створення новітніх форм і сенсів мистецтва. Сам твір ми почуємо у листопаді, в рамках відзначення 5-ї річниці Революції Гідності, попередньо в рамках міжнародної виставки у Мистецькому арсеналі”, – йдеться у повідомленні.

Перший конкурс проектів аудіо та мультимедійних інсталяцій у публічному просторі було проведено в 2018 р. У ньому  взяли участь студенти та випускники вищих навчальних музичних закладів, а також медіа-артисти України та української діаспори віком до 35 років.