Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

1500 полтавців отримали виплати із заборгованості по заробітній платі

Завдяки реагуванню прокуратури Полтавської області, поновили конституційні права 1500 громадян, яким виплатили заборгованість із заробітної плати.

Встановили, що керівник одного із підприємств Гадяцького району, у період з січня 2016 року по червень 2017 року, порушуючи вимоги ст. 43 Конституції України та ст. 15 Закону України «Про оплату праці», за наявності реальної можливості розрахуватись із заборгованістю по зарплаті та сплачувати поточну заробітну плату працівникам підприємства в повному обсязі, допустив безпідставну невиплату заробітної плати більш ніж 1500 працівникам на суму майже 1,5 млн гривень. Про це повідомили у прокуратурі Полтавської області.

За вказаним фактом Миргородською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру директору підприємства у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 175 (невиплата заробітної плати) КК України.

Під час  проведення досудового розслідування підозрюваним здійснено виплату працівникам виниклої заборгованості по заробітній платі на вказану суму.

Відповідно до ч.3 ст.175 КК України, особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо до притягнення до кримінальної відповідальності нею здійснено виплату заробітної плати громадянам. На даний час прокуратурою вирішується питання про направлення до суду клопотання про звільнення директора від кримінальної відповідальності.