Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

Як не втратити корисні властивості меду при нагріванні

Часто господині побоюються використовувати мед у випічці, адже його не можна нагрівати до високої температури. Чи не перетворюються в такому випадку ароматні пироги і булочки на справжню канцерогенну отруту?

Насправді, рецепти випічки з меду допускають використання цього продукту і навіть його нагрівання в духовці. Але робити це потрібно, суворо дотримуючись правил.

Правило №1. Меду необхідно використовувати менше, ніж цукру. Отже, якщо ви намагаєтеся самостійно змінити рецепт випічки з медом, усі пропорції необхідно підкоригувати. Наприклад, якщо потрібна 1 склянка цукру – використовуйте всього ¾ склянки меду. Згідно з цим правилом зменшується кількість борошна та інших інгредієнтів.

Правило №2. Змініть температуру в духовій печі. Відмітка для випікання не повинна перевищувати 180 градусів. Ще краще, якщо вона буде на рівні 150 градусів. У випічці з медом це цілком допустимо, оскільки рецепти досить прості.

Правило №3. Збільшуйте час випікання. Це логічно, адже ми зменшили температуру в духовці. Відповідно, часу на приготування знадобиться більше. Наприклад, якщо в рецептах випічки з медом вказано термін випікання 1 година – збільшіть його в 1,5-2 рази. Так ви будете точно впевнені, що десерт не буде сирим або вологим. Однак, будьте уважні: є одна деталь, про яку не пишуть у рецептах випічки з медом. Краєчки такого тіста швидко темніють (що цілком нормально), але й легко пригорають. Визначити різницю можна по характерному неприємному запахові. У випадку, якщо тісто почне пригорати, є сенс зменшити температуру і збільшити час випікання.

Випічка з медом нескладна в приготуванні і набагато смачніша, аніж із цукром. Цукор на 99% складається з вуглеводів і поглинає всю вологу в тісті. Мед навпаки допомагає її утримувати. Як результат – випічка не черствіє і зберігається свіжою набагато довше. Мед дарує десертам особливий запашний аромат і привабливу золотисту скоринку.