Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Як Мінінформполітики популяризуватиме українську армію (ВІДЕО)

Мінінформполітики презентувало нову хвилю комунікаційної кампанії “Я АРМІЯ” та поділилось планами щодо популяризації Збройних сил України. Про це повідомляє “24 канал“.

Комунікаційний проект “Я АРМІЯ” містить тематичні відеоролики і друковані плакати переможців конкурсу “Допоможи війську плакатом”. Він покликаний підвищувати престиж української армії.

“Ролики запущені на всіх телеканалах, у мережі Інтернет, а також звертаємося до мереж кінотеатрів, щоб вони долучались. Зовнішня реклама “Я АРМІЯ” вже висить. Розраховуємо, що будуть нові роботи на вересень-жовтень”, – повідомив держсекретар Мінінформполітики Артем Біденко.

Головний редактор видання “Петро і Мазепа” Віктор Трегубов повідомив про те, що редакція свого часу оголосила конкурс “Допоможи війську плакатом”, бо хотіла знайти дійсно якісні фото, які б відображали реальність та підтримували моральний дух воїнів.

“Ми дуже хотіли знайти людей, які готові подарувати війську якісний плакат, не канцелярщину, не абстрактно патріотичну з вишиванками і калиною картинку, а дійсно якісну поліграфічну продукцію. Вважаю, що нам це вдалося. Ми вдячні тим, хто надсилав нам свої роботи, а також Мінінформполітики за те, що воно запустить ці плакати по військкоматах”, – сказав Трегубов.

У форматі комунікаційної кампанії вже надрукували понад 600 плакатів, які розмістять по військкоматах та військових частинах Києва, а згодом – і всієї держави.

“Солдати і офіцери – це ті люди, які мають почуватися елітою. Маємо показати, що вони не просто так сидять на Сході, не просто так нас захищають. Хочемо, щоб ці надихаючі фото були всюди”, – сказав Біденко.

За його словами, вже прийшли листи від Генштабу на десятки тисяч замовлень на цю продукцію. Окрім того, Мінінформ політики повідомило, що підтримує видання і просування книг, автори яких – солдати.

“Ми видали вже досить багато мемуарів від солдатів. Відправляємо на Схід людям, які там живуть, у військові частини і по всій Україні. Важливо, щоб ці книжки люди теж бачили і читали”, – завершив Біденко.