Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Визначили краще спортивне село Зіньківщини 2018 року

Вже третій рік поспіль Зіньківська районна рада організовує перший етап спортивної спартакіади «Краще спортивне село Зіньківщини» серед сільських рад, селищної ради та сіл Зіньківської міської ради.

Цього року районний стадіон «Старт» зібрав усі небайдужі колективи до фізичної культури та спорту на районні змагання. Розпочалося свято із урочистого марш-параду учасників змагань, який супроводжував народний самодіяльний духовий оркестр Великопавлівського Будинку культури.

Організаторам заходу вдалося зібратичимало спортсменів Зіньківщини, аби вони могли позмагатися у таких видах спорту, як міні-футбол, волейбол, гирьовий спорт, настільний теніс, шашки, перетягування канату. Загалом у спортивних змаганнях взяло участь 14 команд. Переможців з кожного виду спорту нагороджено кубками, медалями та грамотами.

За підсумками змагань в загальнокомандній першості перемогу та кубок «Краще спортивне село Зіньківщини 2018 року» виборола команда Великопавлівської сільської ради, на ІІ місці – представники Тарасівської сільської ради, ІІІ місце – за командою Опішнянської селищної ради. Ми вітаємо переможців та бажаємо їм нових спортивних перемог і здобутків!

Попереду – виступ на обласних змаганнях «Краще спортивне село Полтавщини 2018 року», які відбудуться 18 серпня у м. Кобеляки.