Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Вулицями Полтави та Кременчука патрулюють посилені спільні наряди поліції та нацгвардійців

Профілактичні заходи проводяться за дорученням керівництва Головного управління Національної поліції в Полтавській області з метою стабілізації рівня вуличної злочинності, недопущення скоєння злочинів, а також оперативного розкриття правопорушень. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції у Полтавській області.

Працівниками відділу по боротьбі з майновим злочинами главку поліції Полтавщини проведено детальний аналіз скоєних злочинів та з його урахуванням розроблено план заходів.

Маршрути патрулювання скориговано та наближено до місць найбільшої концентрації вчинення грабежів, розбійних нападів, хуліганств, незаконних заволодінь автотранспортом, крадіжок чужого майна.

До охорони правопорядку на вулицях міст Полтава та Кременчук залучено спільні додаткові наряди з числа особового складу територіальних підрозділів поліції, а також наряди патрульної поліції, поліції охорони та військовослужбовців Національної гвардії України.

Під час інструктажів наряди націлюють на оперативне реагування при отриманні інформації щодо будь-яких правопорушень, попередження та розкриття злочинів, а також безумовне дотримання законності і правил особистої безпеки.