Українці успішно стартували на футбольному чемпіонаті Європи – Новини Полтавщини
Спорт Суспільство Україна

Українці успішно стартували на футбольному чемпіонаті Європи

У стартовому матчі юніорського чемпіонату Європи з футболу (U-19) збірна України  перемогла команду Франції 2:1.

Як розповіли у ФФУ, рахунок відкрили українці. На 13-й хвилині після розіграшу стандарту Цітаішвілі, хитнувши захисника, пробив у ближній кут – 1:0.

За 10 хвилин французи відігралися — влучним пострілом відзначився Гуйтан.

У другому таймі французи посилили тиск на ворота Кучерука. Міг забивати Маоліда, але з лінії воротарської пробив вище цілі. Українці відповіли небезпечним ударом Булеци. А на 65-й хвилині Супряга змусив сфолити Сарра. Цей фол арбітр оцінив прямою червоною карткою.

Все вирішилося на 86-й хвилині, коли стрімка контратака завершилася влучним пострілом півзахисника «Динамо» Булеци – 2:1.