Ви тут:
Суспільство Цікавинки 

У Youtube на Android з’явилася цікава функція

Власники Android-смартфонів у додатку Youtube мають можливість користуватися вельми корисною функцією, а саме режимом інкогніто. Його особливістю є те, що історія ваших переглядів залишається чистою. Про це повідомляє “24 канал“.

Щоб отримати доступ до режиму інкогніто, треба натиснути на свій аватар, і там у списку під опцією “Мій канал” можна побачити “Увімкнути інкогніто”. Зауважимо, що раніше на цьому місці була кнопка “Вийти”.

Коли ж Ви увімкнете режим інкогніто, одразу з’явиться сповіщення, що навчальний заклад, роботодавець і провайдер інтернету, ймовірно, продовжать бачити Ваші дії.

Щоб перевірити, чи увімкнено інкогніто, можна подивитися на свій аватар – у цьому режимі на його місці розмішується іконка у вигляді окуляр і капелюшка. Також у нижній частині екрана є відповідний напис.

Зауважимо, у режимі інкогніто в меню YouTube є доступними тільки пункти Home і Trending (хоча відображаються всі). Якщо ж клікатимете на інші функції, то з’явиться повідомлення, що вони будуть доступними тільки після виходу з режиму інкогніто.

Додамо, що режим інкогніто з’явився в останній версії оновлень для додатку Youtube на Android, і поки вона є доступною лише в цій операційній системі – у версіях для ПК і Apple такої функції наразі немає.