Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині встановили дитячий майданчик завдяки проекту “Бюджету участі”

31 липня голова Пирятинської РДА Олег Куча, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та голова районної ради Сергій Пазюк взяли участь у відкритті новозбудованого спортивно-ігрового комплексу для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Він розташований на території дошкільного навчального закладу „Берізка“ в селі Березова Рудка Пирятинського району, повідомили у Пирятинській РДА.

Майданчик збудований завдяки реалізації на території області програми „ Бюджет участі Полтавської області на 2017 – 2020 роки “, одним з переможців якої у 2017 році і став проект „Встановлення спортивно-ігрового майданчика на території дитячого садка в с. Березова Рудка“, поданий місцевим жителем. Проект отримав співфінансування з обласного бюджету в розмірі 50 тис. грн при загальній вартості 100 тис. грн.

Завдяки будівництву майданчика понад 30 дошкільнят, що виховуються в закладі та потенційно 80 дітей молодшого шкільного віку матимуть можливість цікаво, змістовно та корисно проводити своє дозвілля.