Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині відбувся фестиваль творчості людей з інвалідністю

У Пирятині відбувся дводенний відкритий регіональний фестиваль творчості людей з інвалідністю „Древній Пирятин“. В ньому взяли участь 86 осіб з інвалідністю з Пирятинщини, інших районів Полтавщини та гості з Федеративної Республіки Німеччина, повідомили у Пирятинській міській раді.

В рамках фестивалю відбулося багато цікавих різнопланових заходів: чемпіонат з настільних видів ігор, майстер-клас зі скандинавської ходи, який вперше в Україні проводився для осіб з обмеженими фізичними можливостями, виставка виробів декоративно-ужиткового мистецтва та грандіозний концерт, номери для якого підготували учасники фестивалю.

 

Під час урочистої частини фестивалю його учасників та гостей привітали міський голова Олексій Рябоконь, голова Полтавської обласної організації інвалідів „Союзу організацій інвалідів України“ Сергій Чумак, голова громадської організації „Самовизначення та гідність“ (ФРН) Ханні Россек, голова громадської організації „Пирятин. Безмежність“ Юлія Плошко, голова Пирятинської районної організації інвалідів „Союз організацій інвалідів України“ Олег Сімон.