Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині триває облаштування об’єктів комунальної власності

Закінчується реалізація проектів заміни вікон на енергозберігаючі в об’єктах комунальної власності, що були розпочаті в 2017 році, повідомляють у Пирятинській міській раді.

Повністю замінено вікна в Пирятинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 (приміщення по вул. Європейська, 2А) та Пирятинській школі естетичного виховання. Також замінено вікна та тривають роботи з облаштування відкосів в Пирятинському ліцеї та Пирятинській станції юних техніків.

В серпні поточного року планується виконання аналогічних робіт у філії Пирятинського ліцею Пирятинській загальноосвітній школа І-ІІ ст. № 1 та Пирятинській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 4 (в приміщенні по вул. Соборна, 38).

Також розпочато роботи з облаштування відмосток приміщень об’єктів комунальної власності. Вже виконано роботи в Пирятинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 (приміщення по вул. Соборна, 38). До 15 липня планується провести ремонт відмосток у філії Пирятинського ліцею Пирятинській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №1 та в Опорному закладі Пирятинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6. Протягом липня будуть виконані роботи у Пирятинському ліцеї, Калиновомостівській школі, дошкільних та позашкільних навчальних закладах, які потребують проведення таких робіт.

Загалом на облаштування відмосток приміщень комунальних закладів з міського бюджету виділено 456,0 тис. грн.