Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині реконструюють ясла-садок і центр дитячо-юнацької творчості

У Пирятинській міській раді повідомили про хід виконання ремонтних робіт на соціально-важливих об’єктах.

Триває капітальний ремонт покрівлі приміщення Центру дитячої та юнацької творчості. Вже проведено повну заміну риштування, часткову заміну крокв’яних конструкцій, заміну шиферного покриття на металочерепицю, вогнезахисну обробку дерев’яних конструкцій та утеплення частини горищного перекриття. На даний час завершуються роботи з влаштування системи водовідведення. Очікуваний термін закінчення робіт – 31 липня поточного року. Вартість робіт становить 1 052 224,64 грн.

Триває реконструкція ясельної групи ДНЗ „Берізка“. Реконструкція передбачає розширення основних (ігрової та спальної кімнат) та допоміжних (роздягальні та роздаткової) приміщень ясельної групи за рахунок об’єднання з суміжними приміщеннями дитячого садка. Вартість робіт становить 204,147 тис. грн.

В ході виконання робіт виявилися додаткові приховані роботи. Так, зокрема, виявлено, що трубопровід водопостачання навчального закладу у місці його входу в будівлю знаходиться в аварійному стані. Підрядною організацією за власний рахунок замінено аварійну ділянку трубопроводу довжиною 25 м на ПВХ трубу. 

Також до 20 липня поточного року планують завершити роботиз поточного ремонту Олександрівського сільського клубу. В перелік робіт входить: облаштування частини підлоги керамічною плиткою, заміна електромережі та освітлювальних приладів, вирівнювання, ремонт і фарбування стін та стелі. Нині тривають внутрішні опоряджувальні ремонтні роботи на сцені та в глядацькій залі. Вартість робіт становить 194,922 тис. грн.