Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді розглядають підвищення тарифів на проїзд

У Миргороді відбулась зустріч з представниками рад мікрорайонів міста, повідомили у Миргородській міській раді. Темою зустрічі було транспортне забезпечення громадян. Саме на цю тему надходить найбільше звернень, як усних, так і письмових, під час зустрічей представників міської влади з миргородцями.

Зараз у місті 22 автобусних маршрути та 29 транспортних одиниць. В існуючий тариф на проїзд, вартість якого становить 4 гривні, закладена мінімальна заробітна плата минулого року, без амортизації та кондуктора. Перевізники, стан транспортних засобів яких потребує дороговартісного ремонту, змушені продавати свої автобуси і виїжджають працювати за кордон. В зв`язку з цим втрачено 7 транспортних засобів з 29. Але є автобуси, що стоять через відсутність працівника. Тож запрошують водіїв з відповідною категорією на роботу і міська влада пропонує надати допомогу, за потреби, в підвищенні кваліфікації з подальшим працевлаштуванням.

В кінці 2017 року перевізники звернулися з вимогою про підвищення тарифів на проїзд. Штучним врегулюванням цей процес стримувався. Але зараз відбувається підвищення тарифу на проїзд в багатьох містах країни. Тож від перевізників надійшла повторна вимога. Було подано розрахунки вартості, де зокрема враховано збільшення вартості пального на 25%. Відповідно вимагають збільшити тариф до вартості понад 7 гривень. Міська рада розпочала регуляторну процедуру, щоб оптимізувати тариф до ціни 5 гривень. Зараз очікують висновків від Державної регуляторної служби України.