Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Лубнах презентували книгу поезій ветерана АТО

У Лубенській міській бібліотеці для дорослих ім. В. Леонтовича відбулась презентація книги члена Національної спілки письменників України Андрія Кириченка «Це наша правда!», повідомляють у Лубенській міській раді.

Автор народився 1978 року в селі Велика Круча на Пирятинщині. Закінчивши Сумський військовий інститут артилерії, проходив службу в 72-ій окремій механізованій бригаді. З 2014 по 2018 рік брав  участь в АТО. Проживає в місті Біла Церква. Твори його вражають глибиною емоційної напруги, силою духовних і моральних випробовувань, людяністю, великим патріотизмом, пронизані роздумами про життя, турботою за майбутнє.

На захід завітали учасники АТО, письменники, представники громадськості.  Присутні із зацікавленням слухали вірші в авторському виконанні, розповідь про тих, кого не повернути, про буденне життя захисників України  у бойових умовах.

Зі словами подяки  автору виступили волонтери та  спеціаліст підрозділу по роботі з органами самоорганізації населення мікрорайону № 5, секретар літоб’єднання ім. О. Донченка при редакції газети «Лубенщина» Ніна Шерстюк, яка щиро переймається долями воїнів-учасників АТО та  їх сімей, переселенців. На згадку в багатьох учасників нашої зустрічі залишилися книги Андрія Кириченка з його автографом.