Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Триває реконструкція пологового відділення Хорольської ЦРЛ

Голова Хорольської РДА, голова районної ради та перший заступник голови РДА відвідали пологове відділення Хорольської центральної районної лікарні, де продовжуються ремонтні роботи по реконструкції відділення, повідомили у Хорольській міській раді.

Керівники поспілкувалися з медичними працівниками, представниками підрядної організації і технічного нагляду, які займаються безпосередньо реалізацією проекту та поставили завдання перед підрядником завершити роботи у визначені терміни, освоївши при цьому, в першу чергу, кошти, виділені у 2018 році з Державного фонду регіонального розвитку в сумі 1045, 362 тис. грн.

Реконструкція пологового відділення ЦРЛ реалізується на умовах співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку, районного бюджету, бюджету Семенівського району, міського та сільських бюджетів Хорольщини.

Наразі свою частку зобов’язань щодо співфінансування проекту реконструкції повністю виконали Хорольська міська рада, Новоаврамівська ОТГ, Вишняківська, Вишнева (Петрівська), Староаврамівська, Ялосовецька сільські ради та районний бюджет. Частково – Андріївська, Хильківська та Штомпелівська сільські ради.

a