Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рятувальник із Горішніх Плавнів став переможцем конкурсу «Кращий начальник караулу» у Полтаві

У Полтаві, на базі 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини відбувся перший етап конкурсу «Кращий начальник караулу». 32 начальника караулів, які напередодні перемогли у відбіркових змаганнях, що проводилися в підрозділах демонстрували фізичну міць, фаховість та витривалість, повідомили на сайті ГУ ДСНС України в Полтавській області.

Учасники змагання складали тести з теоретичних питань, виконували вправи з пожежними драбинами, з рятувальними мотузками, зокрема в’язали подвійну рятувальну петлю та одягали її на умовного потерпілого, а також закріплювали рятувальну мотузку за конструкцію та інші нормативи.

1-ше місце у номінації «Кращий начальник караулу ДПРЧ з охорони населених пунктів» виборов начальник караулу 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Горішні Плавні Іван Перепадченко.  За підсумками конкурсу переможцями стали також: начальник караулу 22-ї ДПРЧ м. Кременчук Олександр Лісний – у номінації «Кращий начальник караулу ДПРЧ з охорони об’єктів», а також начальник караулу 3-го ДПРП смт Шишаки Ігор Бобирь – у номінації «Кращий молодий начальник караулу».

Переможці представлятимуть Полтавську область у ІІ етапі конкурсу «Кращий начальник караулу», який відбудеться на початку вересня у Вінниці.