Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Рік тому в Полтаві відкрили Кризовий центр для жінок

Відзначив першу річницю своєї роботи Кризовий центр для жінок, які опинилися у складних життєвих обставинах. За час роботи центр надав прихисток, допомогу з працевлаштуванням, соціальну, юридичну  та психологічну підтримку 100 особам (50 жінкам і 50 дітям), повідомляють у БО “Світло надії”.

Клієнтки закладу – жінки, які постраждали від домашнього насилля, торгівлі людьми, ВПО, особи, які звільнилися з місць позбавлення волі, які залишилися без житла, в тому числі мами з дітьми.

«Близько 80% жінок, які потрапили до нас, не мали роботи і ніколи не тримали в руках коштів більших, ніж потрібно на хліб і молоко. Ми навчаємо їх фінансовій незалежності, відправляємо на різноманітні курси та семінари, знаходимо роботу. Завдяки цьому вони стають впевненішими та починають поважати себе. Такі люди уже не допустять принижень і знущань над собою», – розповіла Олена Чикурова, керівник Кризового центру.

Заклад тісно співпрацює з Управлінням патрульної поліції Полтави. Якщо під час викликів з’ясовуються факти проявів жорстокості по відношенню до жінок, поліцейські обов’язково пропонують відвезти їх до центру, де вони будуть у безпеці та знайдуть підтримку у вирішенні життєвих труднощів.

Центр продовжує працювати і розвиватись з допомогою партнерів: Управління у справах сім’ї молоді та спорту Полтавської ОДА, обласної, міської та районної ЦСССДМ, Департаменту соціального захисту населення, Управління соціального розвитку виконавчого комітету Полтавської міської ради, неурядових організацій, медичних закладів, установ виконання покарань.