Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтаву відвідав представник Регіонального екоцентру для Центральної і східної Європи

Провідний експерт в галузі екології освіти Регіонального екологічного центру для Центральної та Східної Європи Клімент Менджов завітав із візитом до Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Метою зустрічі стало обговорення перспектив наукової співпраці та участі науковців ПНПУ в освітніх програмах для старшокласників та вчителів з метою екологічного просвітництва в Полтавському регіоні, повідомили на сторінці Полтавського педуніверситету.

Регіональний екологічний центр для Центральної та Східної Європи – це міжнародна організація, заснована в 1990 році Європейською Комісією, США та Угорщиною, яка допомагає впроваджувати стабільні рішення в партнерстві з урядами та неурядовими зацікавленими сторонами. За дорученням 32 держав-членів та Європейською комісією, REC надає допомогу в регіонах Центральної, Східної та Південно-Східної Європи та інших країнах (Центральна Азія, Південний Кавказ, Латинська Америка), допомагаючи громадам зміцнювати екологічний підхід в управлінні, переходити на виробництво з низьким вмістом викидів вуглецю, підвищувати стійкість до зміни клімату, в управлінні природними ресурсами та розвиваючи потенціал для майбутнього природоохоронного контролю.

На зустрічі викладачі познайомилися з основними напрямками діяльності Регіонального екологічного центру та результатами освітніх екологічних проектів «Зелений пакет», «Крок за кроком», які розроблені задля підвищення громадської обізнаності зі сталим способом життя, екологічними правами та обов’язками громадян.