Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавців закликають обстежуватись на гепатити

Напередодні всесвітнього дня боротьби з гепатитами (WHD), який відзначаєтсья щороку, 28 липня, Полтавський обласний центр здоров’я закликає всіх до профілактичних та своєчасних обстежень.

Всесвітній день боротьби з гепатитами об’єднує світ для підвищення обізнаності про глобальний тягар вірусних гепатитів та впливу на реальні зміни.

За даними Всесвітнього альянсу проти гепатиту, гепатити спричинюють 1,34 мільйони смертей щорічно. Гепатити спричинюють летальний фінал у 2 з 3 випадків захворювання на рак печінки. Але від гепатиту С можна вилікуватися, а від гепатиту В є вакцина.

Гасло цьогорічної кампанії – “Знайти загублені мільйони”. Є припущення, що у всьому світі близько 300 мільйонів людей живуть з вірусним гепатитом і не знають про це. Без діагностики і належного піклування мільйони людей продовжуватимуть страждати і їх життя буде передчасно втрачено. “У Всесвітній день боротьби з гепатитами ми закликаємо людей з усього світу вжити заходів, підвищити обізнаність та приєднатися до пошуків, щоб знайти “загублені мільйони”, – говориться у зверненні Всесвітнього альянсу проти гепатиту.