Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На сесії Зіньківської райради розглянули бюджетні та майнові питання

17 липня відбулося пленарне засідання двадцять сьомої (позачергової) сесії Зіньківської районної ради сьомого скликання, яке провів голова районної ради Сергій Нерозя.

У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники засобів масової інформації району.

На пленарному засіданні було внесено зміни до програми економічного і соціального розвитку Зіньківського району на 2018 рік, а саме: до числа виконавців заходів із фізкультури та спорту долучили відділ освіти райдержадміністрації та органи місцевого самоврядування. Також внесли зміни до раніше прийнятих рішень районної ради, до показників районного бюджету на 2018 рік, затвердили склад комісії районної ради з питань поновлення прав реабілітованих. Утворили аукціонну комісію з продажу об’єктів малої приватизації, що є спільною власністю територіальних громад Зіньківського району Полтавської області.

З метою підвезення продуктів харчування до дошкільних навчальних закладів міста, прийняли рішення укласти договір безоплатного користування автомобілем ЗАЗ LANOS GARGO з дошкільним навчальним закладом (ясла-садок) №1 «Ромашка» строком на 5 років; затвердили договір оренди частини нежитлового вбудованого приміщення в будівлі головного корпусу Зіньківської ЦРЛ, укладений з ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»; затвердили в новій редакції структуру та граничну штатну чисельність працівників комунального закладу «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради, розглянули інші бюджетні та майнові питання.