Ви тут:
Полтавщина прес-конференція Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині стартують конкурси “Кращі товари Полтавщини” та “Горизонти Полтавщини”

У приміщенні ОКІА “Новини Полтавщини” відбулася прес-конференція директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Полтавської ОДА Інни Іщенко. Вона розповіла про конкурси, що стартують цим літом.

Перший – “Горизонти Полтавщини” – започаткований ще минуого року за ініціативи голови Полтавської ОДА. Конкурс має на меті пошук перспективних інвестиційних проектів у Полтавській області для подільшого їх представлення потенційним українським та іноземним інвесторам. Прийом заявок з 20 липня по 20 серпня поточного року. Планують розглянути проекти за напрямками “ІТ-технології”, “Освіта і наука”, “Культура”, “Туризм”, “Спорт, розваги, дозвілля”, “Інфраструктура”, “Промислове виробництво”, “Агропромислова сфера”, “Альтернативна енергетика та енергоефективні технології”, а також молодіжні стартапи як окрему категорію. Від підприємств, що вже працюють на території області та прагнуть розширити свою діяльність, заявки прийматимуть до 1 вересня. Переможці конкурсу отримають дипломи та грошові премії в розмірі 10 тис. грн, 7 тис. грн та 5 тис. грн.

Вперше на рівні області головою ОДА започатковано конкурс “Кращі товари Полтавщини“, метою якого є популяризація торгових марок Полтавщини і насичення ринків області і України високоякісними вітчизняними товарами. Заявки приймають до 1 серпня на електронну адресу Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА.

Для забезпечення неупередженого та прозорого відбору проектів та визначення переможців  при ОДА створено Експертний комітет з числа представників громадськості, вищих навчальних закладів, обєднань підприємств та галузевих структурних підрозділів ОДА.