Ви тут:
Відео Комуналка Полтавщина Суспільство 

На Гадяччині дороги ремонтують за європейськими стандартами, – Матюшенко (ВІДЕО)

Цього тижня під час ремонту дорожнього покриття у Гадяцькому районі почали застосовувувати інноваційний для України, проте вже звичний для більшості європейських країн, повітряно-струменевий метод ремонту асфальтобетонного покриття.

– Нова технологія наступна: щебінь подається в робочу зону по гнучкому щебнепроводі та змішується з емульсією. Далі суміш засипають в ремонтовану яму на дорожньому покритті. Використання даної методики і техніки дозволяє більш якісно та оперативно проводити ремонт доріг. Отже, це дасть змогу команді КП «Сервіс» виконати заплановані роботи в передбачені терміни. Перш за все випробуємо техніку на дорогах: Гадяч — Опішня, Гадяч — Мартинівка і Гадяч — Сари.Переконаний, що за допомогою УЯР, зробимо дороги Гадяччини відповідно сучасним нормам. Тож жителі району будуть користуватися якісними європейськими дорогами, – написав на своїй сторінці у соцмережі голова Гадяцької РДА Олексій Матюшенко.

У Гадяцькому районі дороги ремонтують за європейськими стандартамиЦього тижня під час ремонту дорожнього покриття почали застосовувувати інноваційний для України, проте вже звичний для більшості європейських країн,повітряно-струменевий метод ремонту асфальтобетонного покриття.Нова технологія наступна: щебінь подається в робочу зону по гнучкому щебнепроводі та змішується з емульсією. Далі суміш засипають в ремонтовану яму на дорожньому покритті. Використання даної методики і техніки дозволяє більш якісно та оперативно проводити ремонт доріг. Отже, це дасть змогу команді КП «Сервіс» виконати заплановані роботи в передбачені терміни. Перш за все випробуємо техніку на дорогах: Гадяч — Опішня, Гадяч — Мартинівка і Гадяч — Сари.Переконаний, що за допомогою УЯР, зробимо дороги Гадяччини відповідно сучасним нормам. Тож жителі району будуть користуватися якісними європейськими дорогами.

Опубліковано Олексієм Матюшенком Четвер, 12 липня 2018 р.