Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Механізм часткового відшкодування вартості путівки за рахунок бюджетних коштів – суттєва допомога кременчуцьким родинам

Третій рік поспіль у Кременчуці діє механізм часткового відшкодування вартості путівки за рахунок бюджетних коштів для сімей з дітьми. Завдяки цій програмі кременчуцькі родини, які виховують дітей, мають можливість оздоровити їх, зекономивши частину коштів, повідомляє прес-служба Кременчуцької міської ради.

Раніше функцію часткового відшкодування вартості путівки брав на себе Фонд соціального страхування, але з 1 січня 2015 року – це відмінили на законодавчому рівні. Не кожна кременчуцька родина може дозволити собі придбати путівку у позаміський оздоровчий табір для своєї дитини за повну вартість, тому виконавчим комітетом прийнято рішення та затверджено Положення про порядок організації заходів з відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, яким визначено порядок реалізації механізму часткового відшкодування вартості путівки за рахунок бюджетних коштів для сімей з дітьми.

З міського бюджету для реалізації механізму часткового відшкодування вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які виховуються в сім’ях, цього року виділено 1 млн 610 тис. грн, близько 1 млн 700 тис. грн на ці цілі надійшло із обласного бюджету. Це дасть можливість охопити даною послугою 1656 дітей (у 2017 році -1406 дітей). Сума відшкодування на кожну дитину окремо становить 1944 грн.

У разі необхідності з міського бюджету будуть виділені додатково кошти на співфінансування для здійснення часткового відшкодування вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми, відповідно до розміру субвенції з обласного бюджету.