Ви тут:
Суспільство Україна 

ДП “Антонов” вироблятиме літаки спільно з “дочкою” Boeing

ДП “Антонов” та підрозділ компанії Boeing – компанія Aviall, підписали Договір про загальні умови щодо взаємодії у виробництві літаків “АН”. Про це повідомляє прес-служба українського авіавиробника.

17 липня на авіасалоні Фарнборо-2018 Президент ДП “Антонов” Олександр Донець та Президент Aviall Services, Inc. Ерік Страфел підписали Генеральну угоду (General Terms Agreement) щодо взаємодії у виробництві модернізованих літаків Ан-148, Ан-158, Ан-178, сімейство яких матиме позначення Ан-1X8 NEXT.

В рамках цієї кооперації Aviall Services, Inc. забезпечить закупівлю та постачання на ДП “Антонов” широкої номенклатури комплектуючих виробів для серійного виробництва зазначених літаків та забезпечення їх післяпродажної підтримки у майбутньому.

“В результаті укладання угоди з компанією Aviall, “Антонов” отримав надійного партнера, який стане важливою інтегруючою ланкою в процесі придбання низки комплектуючих виробів західного виробництва в рамках програми імпортозаміни, в тому числі, для запуску серійного виробництва новітніх літаків марки “АН” та забезпечення їх якісної післяпродажної підтримки на найвищому світовому рівні”, – зазначив Олександр Донець.