Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

До Глобиного завітали учасники проекту “Маршрути успіху”

В рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID, з навчальним візитом до Глобинської ОТГ прибули делегації представників органів місцевого самоврядування з Дніпропетровської та Харківської областей, повідомили на сайті Глобинської громади.

Метою візиту було вивчення досвіду реалізації проектів та програм на теренах Глобинської міської об’єднаної територіальної громади.

Перша частина візиту у вигляді пленарного засідання проходила в залі засідань Глобинської районної ради. Гостей поінформували про здобутки, отримані громадою за часи її існування.

Наступна частина візиту проходила на території населених пунктів громад. Делегації відвідали міський ЦНАП, знайомилися з будівельним об’єктом «Реконструкція очисних каналізаційних споруд м. Глобине продуктивністю 400 м3 на добу», який дасть можливість покращити екологічне становище в місті.

Великий інтерес викликали відвідини єдиної в районі опорної школи – Глобинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5. Останнім пунктом навчального візиту було село Опришки, де ведеться реконструкція із застосуванням енергозберігаючих технологій Опришківської амбулаторії ЗПСМ. Особливість ою’єкту – розміщення в будівлі квартири для лікаря, що дасть можливість залучити до роботи в селі молодих спеціалістів.

На завершення зутрічі гості та господарі мали змогу відчути атмосферу умиротворення і спокою нещодавно збудованого і вже відкритого для богослужіння храму – дерев’яної церкви УПЦ КП в селі Опришки.