Ви тут:
Суспільство Україна 

Держкомтелерадіо ініціює санкції проти російських видавництв

Державний комітет телебачення і радіомовлення України розширив до 184 назв перелік антиукраїнських видань держави-агресора. Про це повідомили на сайті Держкомтелерадіо. 

Серед внесених до Переліку книжок – опуси відомих українофобів – терориста Захара Прилєпіна, Едуарда Лимонова, ідеолога так званого «русского мира» Олександра Дугіна, полковника КГБ Анатолія Терещенка та інш. Назви «творів» говорять самі за себе – «Киевская хунта», «Кровавые преступления бандеровской хунты», «Киев капут», «Конец проекта «Украина», «Украина в огне евроинтеграции», «Сверхчеловек говорит по-русски», «Великая сталинская империя» та ін. 

Саме цей Перелік став джерелом інформації при відборі російських видавництв, стосовно яких Держкомтелерадіо ініціював застосування санкцій у зв’язку з систематичним випуском ними літератури антиукраїнського змісту.

Держкомтелерадіо підготував та надіслав на погодження заінтересованим органам проект відповідного урядового розпорядження, яким передбачено застосування санкцій до 12 юридичних осіб Російської Федерації (9 видавництв та 3 власників веб-сайтів, які пропонують до продажу літературу антиукраїнського змісту у паперовому або електронному вигляді, а також надають можливість її прочитання в режимі он-лайн).