Ви тут:
Суспільство Україна 

Денісова звернулася до радника Путіна з проханням надати інформацію про стан Олега Сенцова

Уповноважена з прав людини Верховної Ради України Людмила Денісова направила лист до радника президента РФ Михайла Федотова у якому попросила проінформувати її про дійсний стан здоров’я українського режисера Олега Сенцова та надати відповідні підтверджуючи документи. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

“У зв’язку з тривожною інформацією, яку отримала вчора від адвоката (що в Олега сталася друга криза, але він не пам’ятає коли – плутається в датах) направила лист до МихайлаФедотова – Радника Президента РФ, Голови Ради при Президентові РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини.
Я прошу його проінформувати мене про дійсний стан здоров’я Олега Сенцова та надати відповідні підтверджуючи документи.
Також звернулась до Генерального секретаря Ради Європи Турбйорна Ягланда, до Верховного комісара ООН з прав людини Зейд Раад аль Хусейна та до Комісара Ради Європи з прав людини Дуні Міятович з проханням сприяти терміновому незалежному медичному обстеженню Олега Сенцова українськими та іноземними лікарями, а також сприяти його звільненню на гуманітарних підставах”, – написала Людмила Денісова.

Українського режисера незаконно утримують у російській колонії в Лабитнангі.