Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Зіркові гості запалювали для полтавців у День молоді (ФОТО)

У День молоді, який щорічно відзначається в Україні в останню неділю червня, у Полтаві на центральному стадіоні «Ворскла» відгримів традиційний концерт, на який зібралось понад 20 тис. людей – не лише молоді, а й людей старшого віку

«Це свято ми проводимо не вперше і не востаннє. Приємно, що цей День молоді проводимо з великим розмахом і, можливо, інші міські голови теж звернуть увагу, що треба вшановувати молодь хоча б один раз на рік. За квитками приходили і люди літнього віку. Особисто теж, можливо, люблять Олю Полякову, можливо, Tamerlana, а можливо, просто хочуть згадати свої юні роки. Також прийняли рішення зробити для молоді гарний фейєрверк», – зазначив міський голова Олександр Мамай.

Полтавців розважали запрошені зіркові гості – кавер-гурт «ДЕБОШ», популярний український neo r’n’b гурт «TamerlanAlena». А зіркою вечора стала цьогоріч визнана найкрасивіша жінка України, за версією журналу «Viva», Оля Полякова.

Окрім концертної програми, на полтавців чекали ще й розіграш 20-ти сучасних велосипедів. Розіграші проводились завдяки запрошенням, які слугували пропуском на концерт. У голограмі запрошень були зазначені цифри, які знаходились у барабані на сцені. Зіркові гості допомагали крутити барабан та витягували щасливі номери.

Протягом усіх виступів співаків, полтавці відривались на повну та всіляко підспівували і танцювали під найвідоміші треки.