Ви тут:
Суспільство Україна 

Житло для військовослужбовців: Полторак повідомив про деякі зміни до Закону Украни

Сьогодні, на засіданні Кабінету Міністрів України, схвалили Рішення про внесення змін до Закону України «Про внесення змін до статті 12 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Про це повідомив міністр оборони України Степан Полторак на своїй сторінці у соцмережі.

“Внесення змін до Закону надає можливість нашим військовим отримати житло і право на компенсацію за піднайом житла, незважаючи на те, була у них квартира в окупованому Криму чи не була”, – написав він.

Таким чином буде врегульовано питання забезпечення житлом та перебування на квартирному обліку деяких категорій військовослужбовців, внутрішньо переміщених осіб, звільнених з військової служби, які прибули з тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та окремих районів Донецької та Луганської областей, за якими зберігаються права власності на жилі приміщення, користування службовими жилими приміщеннями та жилими приміщеннями для постійного проживання, що знаходяться на тимчасово окупованих територіях і проживання в яких не було можливим.

“В Одесі для Військово-Морських Сил ЗС України тільки цього року ми плануємо для забезпечення офіцерів і матросів житлом до кінця 2018 року планується здати будинок на 82 квартири, гуртожиток на 400 місць, а також інфраструктуру військового містечка на 1500 військових. Тим самим ми значно покращимо стан соціального захисту військовослужбовців Збройних Сил України”, – зазначив він.