Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

Журналістів полтавських ЗМІ запрошують на презентацію результатів опитування про систему гарантування вкладів

Презентація та обговорення результатів опитування «Обізнаність споживачів фінансових послуг України про систему гарантування вкладів – 2017».

У вівторок, 26 червня, відбудеться презентація та обговорення результатів опитування «Обізнаність споживачів фінансових послуг України про систему гарантування вкладів – 2017». Представники ЗМІ з Дніпропетровської, Запорізької, Полтавської, Сумської та Харківської областейзапрошенідолучитися до заходу.

Комплексне загальнонаціональне репрезентативне опитування «Обізнаність споживачів фінансових послуг України про систему гарантування вкладів – 2017» було проведене у грудні 2017 року. Загалом опитали 2006 українців віком від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна структурі генеральної сукупності за розміром населеного пункту та географією, розмір теоретичної похибки не перевищує 2,2%.

Проведене дослідження мало на меті визначити рівень поінформованості споживачів фінансових послуг України про вітчизняну систему гарантування вкладів та, зокрема, дати відповіді на запитання: 

– Що знають українці про діючу систему гарантування вкладів? 

– Чи зберігають свої кошти в банках, на що зважають при виборі банку?

– Яку суму вважають достатньою для відшкодування вкладникам банків?

Участь у заході візьмуть:

– Тамара Смовженко, д.е.н., професор, консультант Проекту USAID«Трансформація фінансового сектору»;

– Людмила Шапран, провідний фахівець відділу зв’язків з громадськістю та фінансової просвіти Фонду гарантування вкладів фізичних осіб;

– Олеся Шніцер, провідний професіонал відділу зв’язків з громадськістю та фінансової просвіти Фонду гарантування вкладів фізичних осіб;

Для участі журналістам потрібно зареєструватися за телефонами: 
(044) 490 6988/90, (050) 331 8761.

Журналістам відшкодовуються дорожні витрати.
Зокрема, з Полтави виїзд централізований – контакт- 0507530455

Презентація і обговорення дослідження відбудеться 26 червня з 10:30 до 12:30 у Харківському прес-клубі за адресою вул.Сумська, 72, медіацентр «Время», 2-й поверх Бізнес-центру PlatinumPlaza.

Захід організовується Фондом гарантування вкладів фізичних осіб за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні.