Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

За час проведення ЗНО полтавських абітурієнтів «ловили» на користуванні мобільними телефонами та рукописними матеріалами

13 червня абітурієнти склали останній предмет в рамках проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання — хімію. На Полтавщині порушень не виявили.

Втім, за час проведення ЗНО-2018 на Полтавщині фіксували порушення абітурієнтами правил. Зокрема, виявили 3 мобільні телефони під час складання математики, 5 телефонів на тестуванні з української мови та літератури та одне користування мобільним пристроєм на ЗНО з історії України. Також виявили випадок користування рукописним матеріалом на математиці. Про це йдеться в оперативній статистиці Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

У правилах проведення ЗНО забороняється приносити на тестування будь-які технічні засоби . А ті, які все ж таки взяли з собою, варто залишити в спеціально відведеному для речей місці в аудиторії, мобільний телефон радять взагалі вимкнути.

2 липня розпочнеться додаткова сесія, де реєструються ті абітурієнти, які за певних причин не змогли взяти участь в основній сесії ЗНО.