Ви тут:
Суспільство Україна 

З Білорусі в Україну прибув гуманітарний вантаж

Учора в міжнародному пункті пропуску «Нові Яриловичі» прикордонники Чернігівського загону спільно з представниками митниці оформили вантаж з гуманітарною допомогою, направлений Республікою Білорусь для жителів України, які знаходяться в зоні конфліктної території неокупованої частини Донецької та Луганської областей.

У заході взяли участь Посол України в Республіці Білорусь Ігор Кизим та  Посол Республіки Білорусь в Україні Ігор Сокол, які безпосередньо займалися організацією відправлення гуманітарної допомоги, повідомляють у Державній прикордонній службі.

Доставку 55-тонного вантажу, що складався з продуктів харчування та промислових товарів, а саме – шкільні меблі та холодильники, здійснювало Міністерство з надзвичайних ситуацій Республіки Білорусь, а отримувачем стало представництво Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні.

Цей вантаж, на відміну від російських так званих «гумконвоїв», був оформлений за усіма нормами і принципами міжнародного права та раніше узгодженими умовами і модальностями між двома сторонами, а також згідно вимог законодавства України, – зазначають прикордонники.