Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

З 1 липня у Лохвицькій ОТГ – новий формат поводження з ТПВ, уже придбали новий сміттєвоз (ФОТО)

Автотранспортна база комунального підприємства «Лохвиця-сервіс» поповнилася сміттєвозом із заднім завантаженням об’ємом бункера 9 м3.

Він призначений для механічного завантаження твердих побутових відходів із контейнерів у бункер, їх ущільнення, транспортування та розвантаження на місці утилізації. Про це повідомили у Лохвицькій міській раді.

Це придбання стало можливим для підприємства завдяки реалізації заходів програми міжмуніципального співробітництва «Очистим землю від сміття задля здорового життя», які вправаждуються Лохвицькою міською радою завдяки проекту «Реформа управління на Сході України», за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Днями Лохвицький міський голова Віктор Радько вручив ключі від сміттєвоза директору КП «Лохвиця-сервіс» Сергію Турчину.

Із 1 липня у Лохвицькій ОТГ стартує новий формат поводження з ТПВ для мешканців приватного житлового сектору. Він передбачає збір непотребу у індивідуальні пластикові євроконтейнери об’ємом 120 літрів. І поки добігає кінця їх безкоштовна роздача споживачам житлово-комунальних послуг, новий сміттєвоз з 18 червня робить пробні рейси міськими вулицями, поки що беручи участь у збиранні червоних сміттємішків.